Пара довірила собаці вибрати ім'я для свого первістка / фото alofoto, Pixabay

Вибрати ім'я дитині не завжди легко, особливо якщо у вас є кілька варіантів, між якими ви сумніваєтеся. І одна подружня пара знайшла оригінальний вихід із ситуації, довіривши вибір своєму псу, пише Mirror.

Кортні та Олівер Брукс вибирали ім'я для свого сина, поки вони не застрягли між трьома варіантами - Кейсі, Броуді та Джексоном. Після чого вони переклали вибір на свого дворічного пса - помісь спанієля з тер'єром, Гаса.

Вони відвели собаку до сусіднього парку з трьома м'ячами, на кожному з яких було написано одне з імен. Потім вони розкидали м'ячі по парку і дозволили Гасу бігти до того, який він хотів. І коли пес повернувся з м'ячем, на якому було написано "Броуді", вони вирішили зупинитися на цьому імені для свого первістка.

Відео дня

Кортні та Олівер заявили, що Броуді все одно був їхнім улюбленим із трьох імен.

"Ми так довго мучилися з іменами. Нам подобалося Джексон з самого початку, а Кейсі було сімейною пропозицією. Ми були на весіллі і запитували людей, як звуть їхніх синів, і один сказав, що Броуді - нам просто сподобалося... ми попросили Гаса допомогти. Він вибрав Броді, а потім продовжував вибирати його. У будь-якому випадку, воно було нашм улюбленим", - розповіли вони.

Також пара заявила, що пес просто обожнює новонародженого малюка і запевнила, що, коли у них з'явиться ще одна дитина, Гасу знову доведеться вибрати для неї ім'я.

Ще цікаві сімейні історії

70-річна жінка пролетіла через півсвіту, щоб возз'єднатися зі своєю шкільною любов'ю. Пара почала зустрічатися в старшій школі, проте доля їх розлучила. Обидва їхні супутники померли від раку, після чого пара захотіла возз'єднатися, хоча вони і не бачилися з підліткового віку.

Вас також можуть зацікавити новини: