В Італії зникло Блакитне озеро / фото facebook.com/marco.pugliese

В італійських Альпах через температурні рекорди цього літа зникло знамените Блакитне озеро.

Читайте такожВ США гине один з найбільших організмів Землі - науковці

На це звернув увагу італійський фотограф Марко Пуглєзе, який приїхав в гори, щоб пофотографувати осінні дерева, що відзеркалюються в озері, повідомляє Greenme.

"Якщо хтось цього ще не робив, то, може, час задуматися про те, щоб не витрачати воду. Вчора мені стало погано, коли я побачив стан Блакитного озера. Ще минулого тижня я помітив нестачу води в Валь ді Мелло (заповідник в Італії - УНІАН), і тут я отримав підтвердження", - написав у себе в Facebook фотограф, прикріпивши порівняння фотографій озера минулого і цього року.

Видання повідомляє, що озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках. Тоді Італійський фонд захисту навколишнього середовища включив водойму у список "місць серця", щоб організувати дослідження озера для його порятунку. У 2007 році після штучного наповнення озеро стало природним чином заповнюватися і з тих пір не потребувало втручання людини.

Як повідомляв УНІАН, Гавайські острови після потужного урагану "Валака" зазнали втрат - на супутникових знімках вчені з подивом виявили зникнення одного з островів архіпелагу.