Порошенко затвердив ратифікацію Паризької кліматичної угоди

12:17, 01 серпня 2016
Клімат
348 0

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Паризької угоди", прийнятий Верховною Радою 14 липня.

president.gov.ua

Про це УНІАН повідомили у прес-службі глави держави.

Паризька угода була підписана 12 грудня 2015 року на 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Від імені України документ підписано 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку. Угоду вже підписали 177 країн світу та Європейський Союз.

Читайте такожПорошенко нагородив орденами та медалями 51 бійця спецназу

Паризька угода укладена на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, в той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співробітництва у рамках Угоди мають бути розроблені протягом наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції сторін, що є нарадою Сторін Паризької угоди.

Паризька угода набуде чинності, коли не менше 55 Сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає щонайменше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання. На сьогодні ратифікували Угоду 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter