Італію оштрафували за порушення правил утилізації відходів у Кампанії

18:47, 17 липня 2015
Сміття
92 0

Європейський суд оштрафував Італію на 20 млн євро за невідповідність системи збору та утилізації відходів у Кампанії (південний регіон країни) стандартам Євросоюзу.

Reuters

Крім того, країні доведеться щодня виплачувати 120 тис. євро, поки вона не вирішить цю проблему, повідомляє Lenta.ru з посиланням на La Repubblica.

Читайте такожГолландські інженери запропонували будувати дороги з пластикового сміття (фото)

Італійський міністр екології Лука Галлетті заявив, що, згідно введеної у січні нормі, штраф буде виплачуватися з регіонального бюджету, оскільки винна в порушенні Кампанія. «Це справедливий принцип», - вважає він. На думку міністра, незважаючи на реформи у сфері законодавства, що регулює утилізацію сміття, «деякі регіони не справляються з цими проблемами».

Як передає The Local, через корупцію в службах зі збору сміття в регіоні створюються незаконні звалища токсичних відходів. У 2014 році пожежні ліквідували понад 2,5 тис. загорянь, спровокованих незаконною утилізацією сміття.

За оцінками ЄС, очищення регіону від великих сміттєзвалищ може зайняти 15 років. Крім того, забруднення, викликане токсичними відходами, призвело до збільшення випадків захворювання на рак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter