Забруднену територію Ладижина вдалося очистити від осаду сажі

15:59, 20 серпня 2015
Сміття
477 0

В результаті подвірного обходу працівниками виконавчого комітету Ладижина було встановлено, що в зону забруднення потрапило 5 п’ятиповерхових житлових будинків та 5 приватних домоволодінь з присадибними ділянками.

Иллюстративная фотография: сажа / Фото УНИАН

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради (Вінницька область) провів роботу по очистці забрудненої території за допомогою поливальної техніки комунальних підприємств.

Про це УНІАН повідомили у головному управлінні ДСНС у Вінницькій області.

На підприємстві, яке підозрюють у викидах, наразі працює комісія та екологічна інспекція, яка проводить відбір ґрунту для лабораторних досліджень. Також буде проведено лабораторний аналіз на прилеглих ділянках житлових масивів, що опинилися у зоні викиду осаду.

В результаті подвірного обходу працівниками виконавчого комітету м. Ладижин було встановлено, що в зону забруднення потрапило 5 п’ятиповерхових житлових будинків та 5 приватних домоволодінь з присадибними ділянками.

Читайте такожУ Вінницькій області екологічне лихо: місто засипало сажею (фото, відео)

До Ладижинської міської ради звернулось 120 громадян із заявами щодо відшкодування матеріальних збитків заподіяних забрудненням.

Як повідомляв УНІАН, у ніч з 16 на 17 серпня частину Ладижина засипало чорною сажею. Сажа вкрила усе навколо, через відкриті вікна чорні гранули потрапили і у помешкання.

18 серпня мер Ладижина Валерій Коломєйцев повідомив УНІАН, що у Ладижині призупинено роботу заводу "Біолік", який підозрюють у викидах сажі. Він зазначив, що мерією міста вже проведено екстрене засідання комісії з надзвичайного стану, за результатами якого вирішено звернутись до Кабміну та Міністерства охорони здоров᾿я, у відомстві якого й перебуває завод "Біолік".

Мер Ладижина зазначив, що внаслідок викидів постраждали близько 5 п᾿ятиповерхових житлових будинків та 50 приватних домоволодінь.

Довідка УНІАН. Підприємство ПАТ «Біолік», створене на базі колишнього спиртового заводу, спеціалізується як на випуску генеричних лікарських засобів, так і на випуску оригінальних комплексних фітопрепаратів. До складу ПАТ входить виробництво «БіН», що виробляє лікарські препарати, та виробництво «Біосинтез», що виробляє продукцію мікробіологічного синтезу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter