Порошенко наголошує, що вивезення та утилізація сміття не є питаннями центральної влади

13:37, 30 червня 2017
Сміття
200 0

За словами Порошенка, органи державної влади завжди готові надати містам всебічну підтримку, і надають, коли це потрібно.

фото president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко наголошує, що вивезення та утилізація сміття не є питаннями центральної влади.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час урочистого засідання на честь 25-річчя Асоціації міст України.

«Ремонт доріг, утримання в належному стані житлового фонду, вивезення та утилізація сміття і багато іншого – це не є і ніколи не мають бути питаннями центральної влади. Очевидно. Бо коли ми даємо гроші, коли ми даємо повноваження, права, вони обов’язково мають кореспондуватися з відповідальністю, в першу чергу перед громадою. Це питання мера, питання міської ради, місцевої влади… Це ваша відповідальність. Треба вчитися брати і нести цю відповідальність і ніколи не кивати у бік центру», - сказав глава держави.

Читайте такожУ Львові перевірять витрату бюджетних коштів на утилізацію сміття

За словами Порошенка, органи державної влади завжди готові надати містам всебічну підтримку, і надають, коли це потрібно.

«Проте і міським радам, і міським головам варто відсунути власні політичні амбіції та сприймати центр не як ворога, а як союзника та друга і надійного партнера у справі забезпечення європейських стандартів життя у кожній українській громаді», - підкреслив Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter