Азаров вважає за необхідне цього року розпочати серйозну модернізацію АПК

11:31, 12 січня 2011
Агро
0 0

Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ вважає за необхідне в поточному році розпочати серйозну модернізацію агропромислового комплексу України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

“2011 рік повинен стати свого роду «рубіконом», з якого розпочнеться докорінна модернізація вітчизняного агропромислового виробництва”, - підкреслив М.АЗАРОВ.

Він зазначив, що на сьогодні продуктивність сільгоспвиробництва в Україні в 3-5 разів нижче, ніж у країнах Європи. “Далі таку відсталість і скорочення темпів розвитку галузі терпіти неможливо”, - сказав прем`єр-міністр.

М.АЗАРОВ підкреслив, що на сьогодні технології, які використовують при виробництві аграрної продукції, не гарантують продовольчу безпеку країни. «Ми постійно балансуємо на грані: дав Бог сприятливі погодні умови – ми на коні, не дав – ми латаємо діри на продовольчому ринку», - сказав глава уряду.

Він також зазначив, що для забезпечення продовольчої безпеки країни необхідно проаналізувати і відкорегувати баланс посівів сільгоспкультур.

«Дозволити, щоб українська земля була виснажена для експорту ріпаку і соняшнику до Європи, і щоб одночасно не вистачало на гречку (площ – УНІАН), ми не маємо права», - сказав М.АЗАРОВ.

Він підкреслив, що за формування необхідного балансу посівних площ для різних культур особисто відповідає міністр аграрної політики Микола ПРИСЯЖНЮК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter