этот материал доступен на русском

Компанія Ахметова стала співвласником «Одесаобленерго»

18:48, 30 січня 2019
Енергетика
808 0
Частка VS Energy зросла до 51,52% акцій підприємства / фото УНІАН

Підрозділ енергетичного холдингу ДТЕК, що відповідає за видобуток природного газу і газового конденсату, «ДТЕК Нафтогаз» стало власником 16,7% акцій «Одесаобленерго», які раніше належали компанії VS Energy.

Читайте такожАМКУ не побачив у діях ДТЕК Ахметова зловживання монопольним становищем

Про це йдеться в повідомленні «Одесаобленерго» в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Крім того, згідно з повідомленням, VS Energy збільшила свою частку в "Одесаобленерго" з 31,52% до 51,52% акцій підприємства.

Як повідомляв УНІАН, 16 січня «ДТЕК Нафтогаз» стала власником 24,99% акцій «Київобленерго», що раніше належали компанії VS Energy.

На початку січня 2019 року ДТЕК оголосив про укладення договорів купівлі-продажу 68,2949% акцій «Одесаобленерго» і 93,9978% «Київобленерго», підконтрольних власнику низки обленерго - компанії VS Energy.

Довідка УНІАН. ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент».

За інформацією ЗМІ, група VS Energy, яка належить російським бізнесменам, контролює 10 українських обленерго: «Київобленерго», «Чернівціобленерго», «Закарпаттяобленерго», «Одесаобленерго», «Херсонобленерго», «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Хмельницькобленерго», «Кіровоградобленерго» і «Миколаївобленерго».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter