/ УНІАНБез опалення досі залишаються мешканці Нового Роздолу й Новояворівська / УНІАН

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, відповідне рішення сьогодні, 8 листопада, прийняли у межах позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте такожОпалення-2019 в Україні: лише три області підключені на 100% (карта)

Як зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, за результатами попередніх комісій були надані відповідні доручення ПП «Гарант Енерго М», які підприємство мало виконати і це дозволило б розпочати роботу по запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

«Станом на сьогодні усі терміни вичерпані. ПП «Гарант Енерго М» не виконало цих протокольних доручень. Підбиваючи підсумки і зважаючи на інші обставини, констатуємо, що підприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у цих містах», - сказав Романчук.

Відтак, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області спільно з департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації доручено підготувати відповідний пакет документів та подати його в ДСНС.

Окрім того, Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів необхідно невідкладно розглянути можливість зміни управителя, який неналежно виконує покладені на нього завдання з управління переданими активами.

Також Головному управлінню Національної поліції у Львівській області доручено забезпечити цілодобову охорону переданих ПП «Гарант Енерго М» активів ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» та ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

Як повідомляв УНІАН, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що опалювальний сезон 2019/2020 років почнеться без проблем у всіх містах країни, крім Сміли та Нового Роздолу.

За словами прем'єра, це пов'язано з тим, що опалення в цих містах здійснювали приватні компанії, які своїми діями створили критичні ситуації, на вирішення яких потрібен певний час.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram