Глава НБУ назвав діалог з МВФ в цілому конструктивним / фото УНІАН

Україна продовжує переговори з Міжнародним валютним фондом за підсумками роботи місії його представників у Києві з 6 по 19 вересня.

Про це повідомляється на сайті Національного банку України з посиланням на заяву голови НБУ Якова Смолія в ході зустрічі з керівниками найбільших банків.

«Переговори тривають. Питань до Національного банку немає, чекаємо необхідних кроків - приведення тарифів на газ до ринкового рівня, а також остаточного врегулювання окремих питань державного бюджету. Ми налаштовані оптимістично», - сказав Смолій.

Підбиваючи підсумок візиту місії МВФ до Києва, голова НБУ назвав діалог з Фондом у цілому конструктивним.

Читайте також"Настав час розплати": Рева пояснивши необхідність виконання вимог МВФ

Як повідомляв УНІАН, місія Міжнародного валютного фонду працювала у Києві з 6 по 19 вересня. У день від'їзду місії глава Департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс на традиційному брифінгу у Вашингтоні заявив, що Фонд продовжить переговори з українським урядом.

Поточна програма України та МВФ обсягом 17,5 млрд дол., з яких Україна отримала 8,7 млрд дол., закінчується навесні 2019 року.

У Національному банку прогнозували отримання в цьому році від МВФ 1,9 млрд дол.

Крім ухвалення антикорупційного законодавства, для продовження співпраці з Фондом уряду потрібно переглянути ціни на газ і внести відповідні коригування для збалансування бюджету поточного року.

Минулого тижня голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що уряд досяг принципової домовленості з МВФ про поступове підвищення ціни газу для населення до рівня імпортного паритету до квітня 2020 року, однак темп зростання ціни поки обговорюється.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram