этот материал доступен на русском

ЄС продовжить програму підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

15:05, 14 червня 2019
Фінанси
425 0
Ілюстрація REUTERS

Європейський Союз планує продовжити пілотну програму з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу (МСП) в Україні, до 2021 року, повідомив на прес-конференції старший радник з питань політики розвитку МСП EU4Business-FORBIZ Рікардо Пінто.

Читайте такожЧому українці виїжджають з країни: названо топ-5 причин трудової міграції (дослідження)

«Ми повинні були завершити програму раніше, але у нас є намір продовжити її до 2021 року», - сказав він.

Він також додав, що Україна є великою країною і за умов впровадження різних ініціатив необхідно враховувати особливості кожного регіону. Тому для пілотної програми формування та реалізації ефективної політики розвитку МСП були обрані Чернігівська область, міста Чернігів і Ніжин.

«Ми сподіваємося, що результати реалізації даного пілотного проекту будуть проаналізовані, і досвід Чернігівської області, Чернігова та Ніжина буде врахований під час впровадження подібних проектів по всій Україні», - додав Пінто.

За його словами, головним завданням програми підтримки розвитку МСП є проведення регуляторної реформи, впровадження стратегій розвитку, орієнтованих на бізнес, поліпшення комунікацій у бізнес-суспільстві.

Довідка УНІАН. EU4Business - це ініціатива ЄС, яка забезпечує підтримку приватного сектора в країнах Східного партнерства, включаючи Україну. Її метою є поліпшення бізнес-клімату, полегшення доступу МСП до консультаційних послуг і фінансування, стимулювання економічного зростання і створення робочих місць.

В рамках ініціативи EU4Business діяльність проекту FORBIZ спрямована на зміцнення спроможності українських національних і місцевих органів влади та інших зацікавлених сторін вводити ефективну політику економічного розвитку, приділяючи особливу увагу МСП.

Пілотна програма з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів, спрямованих на розвиток МСП в Україні, реалізується з грудня 2017 року Чернігівській областях та в містах Чернігів і Ніжин за технічної підтримки проекту міжнародної технічної підтримки FORBIZ в рамках ініціативи "Підтримка ЄС України в оновленні її економіки" (EU4Busines), яка реалізується в Україні консорціумом на чолі з GFA Consulting Group і фінансується Європейським Союзом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter