REUTERS

Державна фіскальна служба України з початку 2015 року виявила 79 кримінальних злочинів у сфері державних закупівель, повідомляється на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, серед виявлених правопорушень з держзакупівель 50 - порушення щодо переможців тендерів, 11 - правопорушення щодо посадових осіб замовників і постачальників переможців держзакупівель.

Крім того, органи ДФС провели 58 перевірок суб'єктів господарювання, за результатами яких до державного бюджету донараховано 212,1 млн грн платежів, з яких 37,2 млн грн вже стягнуто на користь держави.

Також повідомляється, що з початку року було розпочато одне кримінальне провадження за фактом легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. За даними ДФС, сума виявлених легалізованих доходів становить 160,7 млн грн.

Читайте такожМінфін проведе 6 квітня конкурс на посаду голови фіскальної служби

Як повідомляв УНІАН, Державна фіскальна служба з початку 2015 року припинила протиправну діяльність п'яти конвертаційних центрів. За даними ДФС, сума конвертованих ними коштів становила 1,9 млрд грн, сума збитків, завданих державі їх діяльністю, досягла 328,6 млн грн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram