этот материал доступен на русском

Спір "дочки" китайської CNBM з фінансовою компанією "Інвестохіллз Веста" завершився "мировою"

16:14, 21 жовтня 2019
Фінанси
239 0
фото flickr.com/rosenkranz

Про це Фінансова компанія «Інвестохіллз Веста» повідомила на своєму офіційному сайті.

«Історія, яка дійшла до публічних звинувачень з боку «Восход Солар» на адресу Фінансової компанії «Інвестохіллз Веста» у протизаконних діях у вигляді рейдерського захоплення, благополучно завершена. У процесі переговорів Фінансовою компанією «Інвестохіллз Веста» були врегульовані всі раніше заявлені сторонами претензії», — сказано у повідомленні компанії.

У 2012 році ТОВ «Восход Солар» отримало від «Актив-Банку» кредит на $ 10 млн доларів. І позичальник, і кредитор на той момент входили в орбіту впливу Андрія і Сергія Клюєвих. У вересні 2014 року Національний банк України визнав «Актив-Банк» неплатоспроможним і ввів в нього тимчасову адміністрацію.

Згодом Фондом гарантування вкладів було виявлено, що сонячні електростанції, що належать «Восход Солар» і знаходяться у заставі у «Актив-Банку» в якості забезпечення за наданим кредитним фінансуванням, були передані братами Клюєвими китайській державній корпорації CNBM International Corporation.

ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллз Веста» у грудні 2018 року на відкритому аукціоні придбала у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб право вимоги за пулом проблемних кредитів ліквідованого внаслідок неплатоспроможності «Актив-Банку», серед яких виявилися фінансові зобов'язання ТОВ «Восход Солар» перед банком, забезпечені заставами.

Фінансова компанія «Інвестохіллз Веста» залучає кошти українських та зарубіжних інвесторів, і є найбільшим оператором українського ринку врегулювання проблемної заборгованості шляхом викупу на прозорих аукціонах ФГВФО права вимоги за кредитною заборгованістю перед банками-банкрутами, а також шляхом врегулювання проблемної заборгованості перед фінансовими та банківськими установами у корпоративному і роздрібному сегментах. Серед партнерів ФК «Інвестохіллз Веста» з врегулювання проблемної заборгованості найбільші міжнародні фінансові установи «Райффайзен Банк Аваль», ОТР, Альфа Банк, Укрсиббанк та багато інших.

Фінансова компанія «Інвестохіллз Веста» входить до заснованої у 2009 році інвестиційної групи Інвестохіллз, що спеціалізується на операціях в рамках спеціальних ситуацій та з проблемними активами, а чисельність в її структурах профільних фахівців з питань коллекшену, судового та позасудового врегулювання боргів перевищує 400 осіб. Група успішно відстоює свої права в судах по стягненню проблемної заборгованості на основі міжнародних стандартів бізнес-етики та вимог законодавства, домагаючись високої ефективності у сфері погашення викуплених нею або врегульованих іншим способом боргових зобов'язань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter