Компанія "Агро Газ Трейдінг" вивчає можливість приватизації "Одеського припортового заводу"

20:52, 25 лютого 2020
Фінанси
877 0

Про це заявив генеральний директор та партнер АГТ Олександр Горбуненко за підсумками 200 днів співпраці з ОПЗ.

Компанія «Агро Газ Трейдінг» розпочала співпрацю з ПАТ «Одеський припортовий завод» у серпні 2019 року. За 200 днів виробничої діяльності ОПЗ, які пройшли з моменту укладення договору з АГТ про переробку давальницької сировини, сторони повністю виконували свої контактні зобов’язання. За підсумками 200 днів роботи ОПЗ було перероблено 351,2 млн кубометрів природного газу, що дозволило виготовити 421 тис. тонн карбаміду та 39,2 тис. тонн аміаку. Продукція ОПЗ повернулася на міжнародні ринки – від Північної Америки й країн ЄС до Африки.

Відновлення роботи ОПЗ дозволило підвищити ділову активність в Одеській області, а також інвестиційну привабливість як самого ОПЗ, так і Півдня України загалом. Почалося розв'язання боргової проблеми ОПЗ завдяки тому, що в угоді з АГТ до вартості переробки додано $1 та $1,5 за тонну продукції для аміаку і карбаміду відповідно. Таким чином ОПЗ заробив додаткові кошти у розмірі 16,5 млн грн, які були перераховані у якості погашення заборгованості перед Групою «Нафтогаз України».

«Компанія АГТ підтвердила, що готова і надалі співпрацювати з ОПЗ і буди надійним партнером заводу в інтересах його трудового колективу, Одеської області та національної економіки загалом. Нам вдалося налагодити роботу заводу та встановити прозорі, партнерські відносини», – наголосив партнер АГТ Володимир Колот.

«Компанія «Агро Газ Трейдінг» готова розширювати співпрацю з ОПЗ та пропонувати їй нові формати. Зокрема, АГТ розглядає можливість участі у конкурсі з приватизації ОПЗ. Підсумки 200 днів роботи засвідчили, що компанія «Агро Газ Трейдінг» є надійним постачальником сировини для ОПЗ. У АГТ є довгостроковий горизонт планування, і компанія має розуміння того, як забезпечити безперебійну роботу ОПЗ і повернути заводу статус лідера хімічної промисловості України»,– коментує результати спільної роботи генеральний директор та партнер АГТ Олександр Горбуненко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter