"Приват" ввів для клієнтів обмеження щодо переказів / фото УНІАН

У "ПриватБанку" з'явилися обмеження на кількість грошових переказів - обмеження торкнулися як відправників, так і одержувачів.

Деталі нововведення пояснив юрист Ростислав Кравець у своєму блозі в Youtube.

"Для чого це зроблено? На мій погляд, це зроблено виключно з метою зменшення клієнтської бази", - говорить він.

За словами юриста, раніше так чинили інші банки, які незабаром закривали карти клієнтам. 

Читайте такожКлієнт "Привату" заявив, що на нього "повісили" кредит: у банку - своя версія

"Тут, я думаю, це робиться теж, щоб потихеньку клієнти почали відтік в "ПриватБанку" і, щоб його можна було дешевше нібито продати новим іноземним друзям-партнерам-інвесторам, хоча, я думаю, навряд чи там будуть іноземні", - заявив Кравець. І додав, що подібні дії "Привату" спрямовані на зменшення його вартості.

"Кожен клієнт" Приватбанку "повинен добре задуматися, чи варто йому працювати з банком, який обмежує можливість користуватися банківськими продуктами, або варто все-таки міняти банк", - резюмував він.

Нові обмеження для відправників коштів:

Тепер кожен клієнт "Приватбанку" зможе здійснювати не більше 100 переказів по Україні та 25 переказів в інші країни. Ліміти оновлюються щомісяця.

Нові обмеження для одержувача переказів:

Клієнт "ПриватБанку", який хоче отримати кошти через переказ" з картки на картку", повинен знати про нові ліміти. Тепер кожна людина може отримати не більше 100 переказів по Україні, і не більше 30 - по всьому світу.

Читайте також"Банкомати крадуть гроші": клієнти "ПриватБанку" повідомили про нову проблему

Нові обмеження до здійснення Р2Р переказів за лімітами на перекази з картки на картку Visa / Mastercard через всі канали вже діють з жовтня.

Благодійні перекази

Якщо на карту надходять благодійні гроші або кошти на лікування дитини, або гроші волонтерів, власнику рахунку потрібно зателефонувати за номером 3700 або звернутися до консультанта в чаті "Допомога Онлайн". Після цього клієнт повинен надіслати посилання на соціальні мережі або документи, які підтвердять здійснення благодійної діяльності. Банк, якщо благодійна діяльність підтвердиться, протягом одного робочого дня встановить безлімітний режим на перекази.