Міністр фінансів України Сергій Марченко / Фото УНІАН

Таку думку висловив міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"В нас все в порядку. У нас є макроекономічна стабільність. У нас виконується бюджет. Ми пройшли пікову кризову ситуацію. У нас план надходжень податковий, наприклад, збільшено на 6 мільярдів гривень. Тобто ми говоримо про те, що схеми з ПДВ, які працювали у попередні місяці, вже зараз не працюють. Я з оптимізмом і впевненістю дивлюсь у майбутнє. І немає на сьогоднішній день підстав очікувати, що зміна будь-кого, я підкреслюю, у керівництві, уряді чи будь-якій державній інституції може вплинути чи розхитати якимось чином ситуацію", – сказав він. 

Читайте такожГривня різко впала на тлі епопеї з відставкою голови Нацбанку: свіжі курси

Марченко заявив, що українцям немає про що хвилюватися.

"І я вважаю, що день цей завершиться, всі заспокояться, курсова стабільність заспокоїться - і все буде у нас в порядку. Я не бачу жодних підстав для паніки і жодних підстав для того, щоб ми сказали, що у нас відбувається щось не так. Ми все зробимо. На сьогоднішній момент закиди на адресу уряду з боку наших опонентів - вони безпідставні. Жодних підстав сумніватись у тому, що ми профінансуємо дефіцит, виконаємо дохідну частину бюджету, забезпечимо виплату заробітних плат і пенсій, немає. Я вам це чітко гарантую", – завершив міністр.

Як повідомляв раніше УНІАН, 1 липня, Смолій написав заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням і подав його президенту Володимиру Зеленському. Смолій пояснив своє рішення тим, що тривалий час на НБУ здійснюється систематичний політичний тиск, що унеможливлює ефективне виконання ним своїх обов'язків.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram