этот материал доступен на русском

«Азовсталь» встановила нове очисне обладнання німецької фірми

13:26, 23 серпня 2019
Різне
304 0
Фото УНІАН

Металургійний комбінат «Азовсталь» групи «Метінвест» завершив реконструкцію аспірації в дробильному відділенні ділянки сипучих і феросплавів конвертерного цеху.

Як повідомляє прес-служба меткомбінату, встановлено очисне обладнання німецької фірми Lamellen – Jet. Проводяться пусконалагоджувальні роботи. Інвестиції в проект склали 8,1 млн грн.

До реконструкції аспірації в конвертерному цеху «Азовсталі» приступили в 2017 році. Для установки нового очисного обладнання демонтували стару аспіраційну установку і змінили систему подачі матеріалів. Побудували компресорну і шафа керування для подачі повітря на фільтр, розповіли в прес-службі.

Новий кишеньковий фільтр з регенерацією закупили у німецької фірми Lamellen – Jet. Його продуктивність – 11000 куб. м/год.

«Для нас було важливо значно знизити викиди пилу в атмосферу. Тому вибирали максимально ефективне і сучасне обладнання. Крім того, щоб виконати екологічні зобов'язання перед жителями міста і при цьому не зупиняти конвертерний цех на період реконструкції, ми закуповували вже подрібнені матеріали по вартості на 20% вище, ніж якщо б готували у відділенні цеху. Екологізація металургійного виробництва – реальне завдання, ми робимо впевнені кроки до чистого і сучасного металургійного виробництва», - зазначив генеральний директор комбінату «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі.

Пусконалагоджувальні роботи завершуються. Результати вимірів при роботі нової аспірації підтверджують, що ступінь очищення відповідає кращим європейським практикам, резюмували в прес-службі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter