Форум українських націоналістів підтримав Ющенка

16:20, 19 грудня 2009
Різне
0 0

Як кандидата у Президенти

Форум українських націоналістів висловив підтримку чинному главі держави Віктору ЮЩЕНКУ як кандидату на пост Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у заяві, ухваленій сьогодні на Форумі.

“Форум українських націоналістів, керуючись інтересами Української держави і виходячи з ідеологічних засад, заявляє про рішучу підтримку кандидата на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА, програма і практична діяльність якого найповніше відповідають реалізації стратегії українського національного державотворення”, – йдеться у заяві.

Форум українських націоналістів заявив, що В.ЮЩЕНКО є першим справді Українським Президентом, котрий пропонує чітку та зрозумілу перспективу для України, твердо відстоює національні інтереси держави та докладає значних зусиль для духовного відродження Української нації.

У Форумі українських націоналістів взяли участь та підписались під заявою представники Конгресу українських націоналістів, Організації українських націоналістів (Б), Організації українських націоналістів, Всеукраїнського братства ОУН-УПА, Української національної асамблеї, Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих, Спілки офіцерів України, Всеукраїнської ліги українських жінок, Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги, Об’єднання студіюючої молоді “Зарево”, Фундації ім. Олега Ольжича. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter