этот материал доступен на русском

Зеленський погодив збільшення штрафів за відмову у перевезенні пільговиків

17:44, 17 жовтня 2019
Транспорт
1426 0
За відмову перевозити пільговиків водіям збільшено штраф / фото autocentre.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» (№ 166-ІХ).

Як повідомляє прес-служба глави держави, законом збільшено санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян.

Читайте такожУ поліції розповіли, як штрафують власників «євроблях»

Так, документом передбачено, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.

Як повідомляв УНІАН, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила закон щодо посилення покарання за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter