этот материал доступен на русском

Nissan поставить електромобілі Leaf для водіїв Uber в Лондоні

19:19, 24 січня 2020
Транспорт
750 0
Ілюстрація REUTERS

Японський автовиробник поставить 2000 електромобілів Nissan Leaf за зниженою ціною для водіїв Uber в Лондоні. Акція проводиться в рамках реалізації програми, згідно з якою до 2025 року всі 45 тис. лондонських водіїв Uber повинні пересуватися виключно на електромобілях.

Читайте такожNissan оновив електромобіль Leaf (фото)

Водіям таксі запропонують базову версію Nissan Leaf з батареєю ємністю 40 квт/год і запас ходу близько 270 км, зібрану на британській фабриці в Сандерленді, пише Autocar.

Вартість такої моделі в Британії становить £26,345 ($34,500), однак за рахунок спеціального ціни (її розмір не озвучується) і додаткового внеску «Clean Air Fee» власники електромобілів зможуть заощадити до £4500 ($6000) залежно від сумарної дистанції поїздок.

Як повідомляє itc.ua, пасажири таксі в Лондоні вже рік оплачують так званий «Clean Air Fee» в розмірі £0,15 за кожну милю шляху. Власники електромобілів на платформі Uber отримують цю суму для оплати операційних витрат на «зелений» засіб пересування.

Сервіс Uber ввів Clean Air Plan і внесок Clean Air Fee в січні 2019 року. За цей період кількість поїздок Uber на електромобілях в Лондоні перевищила позначку 900 тис. — це в 3,5 раза частіше, ніж в 2018 році, що вже дозволило зібрати суму близько £80 млн. В найближчі роки розмір фонду збираються збільшити до £200 млн.

Зазначимо, що Великобританія планує заборонити автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами до 2040 року, при цьому кількість зарядних станцій для електромобілів в цій країні вже перевищила кількість паливних АЗС. До речі, наприкінці минулого року продажі електромобілів Nissan Leaf перевищили позначку 450 тис. штук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter