Поляки продовжують блокувати український кордон / ​​​​​фото ua.depositphotos.com

Завтра о 10 ранку польські перевізники планують заблокувати ще два пункти пропуску – "Устилуг" та "Угринів". 

"Від завтра учасники акції анонсували, що блокуватимуть пункти пропуску "Устилуг" та "Угринів". Такі дії можуть розпочатися орієнтовно о 10 годині", – розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Демченко зазначив, що польські прикордонники не можуть вплинути на ситуацію. Протестувальники стоять не на самому кордоні, а на автошляхах на під’їзду до них, що ускладнює рух транспортних засобів.

Відео дня

Блокування кордону

9 лютого з 10:00 ранку польські фермери влаштували пікет та знову перекрили кордон на пункті пропуску "Медика-Шегині". Пізніше протестувальники заблокували вантажний пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ".

Того ж дня, угорські фермери вийшли на протест біля пункту пропуску "Захонь" на кордоні з Україною. Протестувальники звинуватили Україну в постачанні ГМО-продуктів.

Пізніше протестувальники заблокували вантажний пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ". До цього прикордонного пункту польські фермери від самого ранку почали під’їжджати на тракторах, а також заблокували пункт "Рава-Руська". 

Вже 10 лютого було відновлено рух вантажівок по пункту пропуску "Медика-Шегині".

Вас також можуть зацікавити новини: