Нерідко українці їздять на червоний та збивають людей / фото - depositphotos.com

Менше теорії, проте не більше практики - у Кабміні затвердили нову програму підготовки водіїв. Тепер майбутні автомобілісти не будуть вчити купу непотрібної інформації, проте будуть нові знання з етики.

Про це йдеться у новому сюжеті проекту "ДжеДАЇ" на телеканалі 2+2.

Майбутнім водіям не доведеться вивчати будову рульової рейки автобуса, але замість цього у програму додали уроки дорожньої етики. Таким чином в Україні починають боротися з неадекватними кермувальниками, які влаштовують ДТП та псують настрій іншим автомобілістам.

Хороша машина не завжди є гарантією того, що за її кермом сидить людина з хорошим розумом. Нерідко українці їздять на червоний та збивають людей. Культура водіїв в Україні "нижче плінтуса". Саме тому до програми з навчання майбутніх автомобілістів додали уроки етики. 

Читайте такожУ МВС пообіцяли суворо карати за їзду на "лисій гумі"Дивіться відео з 16:30

Викладач автошколи розповів, що додатково у програму також додали технічну будову машину. З курсу прибрали трохи теорії, проте зараз водії дізнаються набагато більше нового. 

Раніше УНІАН вже повідомляв, що у Раді запропонували посилити покарання для водіїв-гонщиків. Якщо закон приймуть, то любителі перевищувати швидкість не відбудуться штрафами.

Також Вас можуть зацікавити новини: