На сьогодні йде реалізація проекту з електрифікації залізниці до Черкас / фото inshe.tv

Швидкісні електропоїзди між Києвом і Черкасами почнуть курсувати через кілька місяців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час транспортного форуму в Києві заявив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Читайте такожРада ухвалила закон про вантажні перевезення

Відео дня

"На сьогодні йде реалізація проекту з електрифікації залізниці в Черкаси, що дозволить через кілька місяців запустити швидкісне сполучення між Черкасами та Києвом", - сказав він.

Кава також сподівається, що менш ніж через місяць почнеться рух електропоїздів з Києва до Василькова. З цього міста щодня близько 12 тис. осіб їздять до столиці на роботу і навчання.

"Це дозволить не тільки швидше доїжджати до Києва, але і дозволить заощаджувати час багатьом жителям Київської області, які їздять на роботу в Київ, оскільки завдяки цьому проекту понад 1000 автомобілів і автобусів зникнуть з Одеської траси в годину пік. Це заощаджений час для десятків тисяч громадян", - підкреслив Кава.

"Укрзалізниця" і новий рухомий склад:

У серпні 2021 року "Укрзалізниця" оновила рухомий склад поїздів і презентувала перші осучаснені вагони 5-річної програми на Київському центральному вокзалі. 

У листопаді 2021 року "Укрзалізниця" показала нові вагони-трансформери. Купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю та регулювання освітлення.