этот материал доступен на русском

Україну відродить наука і освіта - Тимошенко

22:04, 15 березня 2019
Вибори 2019
472 0

Про це Юлія Тимошенко заявила 15 березня в столичному Будинку Художника, під час обговорення теми «Вища школа, наука та культура у програмах кандидатів у президенти».

Цьогоріч клуб «Елітарна світлиця» запросив до діалогу не лише академіків, а й народних обранців. Проте серед палітри 44 кандидатів на посаду президента науковців уважила лише Тимошенко.

Як зазначила лідерка «Батьківщини», парадигма цінностей у світі давно змінилася. Тепер цінується інтелект людини, а не нафта, газ, надра, земля, як було раніше.

«Ми мусимо створити заробітні плати, всі умови, весь соціальний пакет для освітян такий, щоб кращі з кращих пішли в систему освіти, тому що тоді вони будуть виховувати кращих з кращих - наших дітей», - запевнила вона.

Тому ініційований Юлією Тимошенко Новий курс України включає розроблену разом із кращими інтелектуалами країни програму докорінних змін, які передбачатимуть модернізацію всіх навчальних закладів та зміну підходів до фінансування науки, а також всі необхідні умови для комфортного життя, роботи та гідної зарплатні у сфері освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter