этот материал доступен на русском

У партії "Слуга народу" розповіли, які пишуть законопроекти для нової Ради

16:41, 26 червня 2019
Вибори 2019
556 0
Дмитро Разумков / REUTERS

Читайте такожСуд скасував рішення ЦВК про відмову партії Саакашвілі у реєстрації на виборах

Про це повідомив голова партії Дмитро Разумков, передає прес-служба політсили.

Зазначається, що кандидати в народні депутати від партії «Слуга народу» на позачергових виборах до Верховної Ради розпочали підготовку до законодавчої роботи. Так, у центральному штабі створено 21 робочий комітет за основними напрямами діяльності. Вони займатимуться підготовкою законопроектів.

За словами Разумкова, комітети працюватимуть за принципом роботи комітетів у парламенті. До їхнього складу увійшли кандидати у народні депутати з виборчого списку партії. Вони пропонуватимуть власні концепції законопроектів, щоб після виборів 21 липня прийти у Верховну Раду з готовими напрацюваннями.

«Для нас важливо прийти до парламенту не з порожніми руками. Партійна програма «Слуги народу» визначає основні напрями реформ та системних змін. Але вони потребують детального опрацювання на рівні державних політик і конкретних законопроектів. Саме цим і займатимуться робочі комітети. Наразі перед нами стоїть завдання протягом трьох тижнів напрацювати концепції документів, щоб після виборів не втрачати часу й відразу взятися до впровадження у законодавство змін, яких сьогодні потребує суспільство», – заявив Разумков.

Він також підкреслив, що участь у діяльності робочих комітетів до виборів допоможе кандидатам розпочати роботу у комітетах майбутнього парламенту без додаткового перехідного періоду.

Зазначимо, робочі комітети партії «Слуга народу» працюють у таких напрямах: політична реформа; антикорупційна реформа; безпека і оборона; зовнішня політика і дипломатія; судова реформа; реформа правоохоронних органів; економічна стратегія; податкова, бюджетна, митна, регуляторна політика, публічні фінанси; інноваційна економіка; соціальна сфера; енергетика і тарифи; інфраструктура; екологія; освіта і наука; медицина; гуманітарна політика; децентралізація; аграрна політика; регламент; молодь та спорт; діджиталізація та IT.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter