Часник нормалізує тиск

15:23, 21 жовтня 2009
Країна
4 0

Якщо приймати його щодня

Щоденне споживання часнику нітрохи не гірше, ніж курс медикаментозного лікування, стверджують учені.

Часник – один з найпопулярніших героїв нашої народної медицини. Принаймні, в боротьбі з застудою йому точно немає рівних. Нещодавно учені виявили ще одну корисну властивість цієї невибагливої рослини. Виявляється, якщо приймати її щодня в певних дозах, можна привести в порядок свій кров`яний тиск.

Щоб зробити такий висновок, австралійські медики вивчили дані декількох сотень пацієнтів, що приймали часник в порошковому вигляді протягом 5 місяців. До кінця випробувального періоду у переважної більшості пацієнтів лікарі зареєстрували значне зниження тиску, при цьому, чим вищим тиск був спочатку, тим сильнішим виявився цілющий ефект.

Як вважають автори дослідження, вся справа в тому, що в часнику міститься алліціне. Добова доза цієї речовини, достатня для лікування гіпертонії, імовірно складає 3,6-5,4 міліграм. Тобто в день треба з`їдати один зубчик середніх розмірів. Проте залишається незрозумілим, чи має «часникова терапія» довгостроковий ефект. Можливо, для підтримки ефекту гіпертонікам доведеться їсти часник без перерви.

mobus.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter