На сході України в зоні АТО загинуло 270 осіб – МОЗ

08:05, 12 червня 2014
Країна
5 0

За медичною допомогою приводу поранень звернулось 576, нині на стаціонарному лікуванні знаходяться 150 осіб, з них одна дитина віком 14 років

REUTERS

Від початку протистоянь на сході України у Донецькій області загинуло 225 осіб, серед них 8 жінок і двоє дітей, у Луганській області загинуло 45 осіб, з них 7 жінок.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

В уточненій інформації щодо кількості постраждалих у Донецькій і Луганській областях зазначається, що, за даними Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, у Донецькій області загинуло 225 осіб (підтверджено висновком бюро судово-медичної експертизи). З них 8 жінок. Також є попередня інформація про загибель двох дітей. За медичною допомогою приводу поранень звернулось 576, нині на стаціонарному лікуванні знаходяться 150 осіб, з них одна дитина віком 14 років. Припинили своє функціонування 10 закладів охорони здоров’я.

Читайте такожУ Слов'янську від осколкових поранень загинули двоє дітей

За даними Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА, від початку протистоянь у Луганській області загинуло 45 осіб (підтверджено висновком бюро судово-медичної експертизи). З них 7 жінок. Загалом постраждало 137 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter