![В Одеській області шестеро вихованців дитсадка отримали харчове отруєння / фото УНІАН В Одеській області шестеро вихованців дитсадка отримали харчове отруєння / фото УНІАН](https://images.unian.net/photos/2018_05/1525792459-5043.jpg?0.581676584809875)
В Одеській області шестеро вихованців дитсадка отримали харчове отруєння / фото УНІАН
У місті Чорноморськ Одеської області шестеро вихованців дитсадка отримали харчове отруєння.
Як повідомили журналістам в Одеському обласному центрі контролю і профілактики хвороб, минулого тижня зареєстрована групова захворюваність гострими кишковими інфекціями в дитячому садку №12.
Читайте такожУ Запоріжжі від грипу померли дві людини (відео)
Відео дня
Відзначається, що захворіли 6 дітей, первинний діагноз "гастроентероколіт". Троє госпіталізовані в Чорноморську лікарню в стані середнього ступеня тяжкості, інші перебувають на амбулаторному лікуванні.
У дитсадку проводиться комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів.