Allbiz

На Донеччині було зареєстровано летальний випадок внаслідок захворювання на ботулізм.

Читайте такожЗ початку року в Україні зафіксовано 44 спалахи кишкових інфекційних захворювань

Як повідомили УНІАН у Держпроспоживслужбі в Донецькій області, внаслідок ботулізму помер 30-річний мешканець с.Труженка Нікольського району Донецької області.

Як розповіли у відомстві, хворого із симптомами харчової токсикоінфекції "швидкою" було доставлено до відділення інтенсивної терапії обласної лікарні інтенсивного лікування з ознаками харчової токсикоінфекції, інфекційно-токсичного шоку.

Захворювання проявилось раптово вночі, коли з’явився різкий біль у животі, блювота, пізніше приєдналося порушення зору (косоокість, двоїння). 

У лікарні інтенсивного лікування, куди хворого доставили "швидка", йому був поставлений діагноз: «побутове отруєння не ясного генезу, ботулізм?». 

Читайте такожУ Києві зафіксовано випадки ботулізму після вживання курячих консервів

Через відсутність у лікарні хворому специфічна антитоксична сироватка не вводилась, відтак хворий помер .

У вогнищі інфекції триває санітарно-епідеміологічне розслідування. Причини та обставини виникнення захворювання з’ясовуються. Було встановлено, що 20 квітня хворий вживав ікру в’ялених карасів домашнього виготовлення (свіжа риба була придбана у невідомих осіб). Крім потерпілого, ікру риби більше ніхто із рідних не вживав. Тож фахівці припускають, що імовірним джерелом токсикоінфекції стала рибна ікра.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram