этот материал доступен на русском

Визначено ознаку наближення передчасної смерті

18:11, 17 квітня 2019
Зарубіжні новини
3062 0
Визначено ознаку передчасної смерті / фото pixabay.com

Ризик передчасної смерті серед чоловіків зростає вдвічі, якщо частота серцевих скорочень у стані спокою становить понад 75 ударів на хвилину.

Читайте такожНазвано 11 ранніх симптомів раку

Такого висновку дійшли шведські медики, пише MedicalXpress. У дослідженні, яке проводилося серед 798 чоловіків, які народилися в 1943 році в Гетеборзі, кожен доброволець заповнював анкету. У ній він розповідав про спосіб життя, історію серцево-судинних захворювань у сім'ї та рівень стресу.

За результатами дослідження були сформовані чотири групи: люди з частотою серцевих скорочень менше 55 ударів на хвилину, 56-65 ударів на хвилину, 66-75 ударів за хвилину і понад 75 ударів на хвилину.

За 21 рік моніторингу померли 119 осіб, у 237 розвинулися серцево-судинні захворювання, а у 113 — ішемічна хвороба серця.

Виявилося, що ті, у кого цей показник дорівнював 75 ударів на хвилину, удвічі частіше помирали від серцево-судинних захворювань та інших причин.

Раніше вчені заявили, що лише одна прогулянка на тиждень може зменшувати ризик ранньої смерті від серцевого нападу, інсульту або раку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #смерть