У Британії випробують тест для виявлення коронавірусу у людей без симптомів / REUTERS

Оксфордський університет запускає випробування нової технології тестів на коронавірус, яка повинна виявляти хворих без симптомів. Процес перевірки роботи розробки буде тривати наступні кілька тижнів по всій Великій Британії.

Читайте такожCNN: Зима буде найгіршою частиною пандемії COVID-19, як її пережити?Про це пише Bloomberg з посиланням на офіційне оголошення. Очікується, що нові оксфордські тести будуть давати результат за лічені хвилини. Частині викладачів й студентів Оксфордського університету роздадуть їх, а також навчать обробляти результати. Після цього їх потрібно буде фіксувати в спеціальній британській програмі для відстеження контактів хворих на COVID-19.

Видання нагадує, що Оксфордський університет також співпрацює з компанією AstraZeneca для розробки вакцини від коронавірусу. Крім того, університет працює над пілотною програмою тестів спільно з Департаментом охорони здоров'я Великої Британії й Даремським університетом.

Вакцина від коронавірусу: що відомо

  • За даними ВООЗ, загалом у світі проводиться близько 700 випробувань вакцини від COVID-19.
  • Україна є учасником глобальної ініціативи ВООЗ щодо рівного доступу до майбутньої вакцини від коронавірусної хвороби.
  • 16 жовтня заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко інформував, що Україна планує отримати вакцину від коронавірусу компаній AstraZeneca або Novavax після їх реєстрації виробниками та перекваліфікації ВООЗ.

Читайте новини світу і переклади зарубіжної преси на каналі УНІАН ІноЗМІ