Харків. 16 березня. УНІАН. Інтересам народного депутата України Олександра ФЕЛЬДМАНА як власника Торгового центру «Барабашове» нічого не загрожує.

Так вважає голова Харківської облдержадміністрації Михайло ДОБКІН.

Коментуючи інформацію в пресі про те, що у «Барабашовки» може змінитися власник, губернатор зазначив, що «все це чутки». За його словами, це не перша спроба розповсюдження пліток про зміну власника ринку, і раніше були чутки, що потенційним власником ринку може стане сам М.ДОБКІН або мер Харкова Геннадій КЕРНЕС.

Відео дня

М.ДОБКІН розповів, що напередодні з цього приводу мав розмову з О.ФЕЛЬДМАНОМ. Губернатор вважає, що якби мовилося про спроби зміни власника «Барабашовки», то реакція і тон розмови О.ФЕЛЬДМАНА були б не такими, як під час їхньої останньої бесіди.

При цьому М.ДОБКІН не вважає, що О.ФЕЛЬДМАН при зустрічі з прем’єр-міністром Миколою АЗАРОВИМ, яка може відбутися, проситиме допомоги, оскільки вона просто не потрібна.

«Це чиясь спроба внести якусь інтригу, суть якої мені незрозуміла», - сказав М.ДОБКІН.

Він зробив припущення, що О.ФЕЛЬДМАН балотуватиметься на парламентських  виборах в одному з харківських мажоритарних округах, і таким чином, вважає, що «якось намагаються з ним боротися».

Довідка УНІАН. У лютому 2011 року Харківською прокуратурою та Управлінням боротьби з організованою злочинністю обласної міліції було проведено перевірку господарської діяльності концерну «АВЕК». Також пройшли перевірки на території ТЦ «Барабашове», що входить до структури цього концерну. Напередодні у ЗМІ  з`явилася інформація про те, що «Барабашове» може змінити господаря. Можливим покупцем називався народний депутат від Партії регіонів Юрій ІВАНЮЩЕНКО, якого в пресі називають «Юра Єнакіївський». Сам О.ФЕЛЬДМАН у коментарі виключив можливість такого сценарію.

За деякими даними, товарообіг «Барабашового» в місяць становить близько 200 - 300 млн. дол. Сьогодні на площах Торгового центру працюють близько 40 тисяч підприємців.