
Повінь на Буковині завдала збитків на десятки мільйонів гривень.
Про це йдеться у сюжеті ТСН.
Як повідомляється, на думку місцевих чиновників, збитки мають компенсувати із державного бюджету.
Негода у Чернівецькій області
Як повідомляв Погода УНІАН, у неділю стрімкий потік води і багнюки після потужної зливи затопив 17 сіл. Вулиці перетворились на річки. Дороги розмило, врожай знищено.
На місцях підтоплень працюють співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області.
За даними ДСНС, частково пошкоджено дороги місцевого значення загальною протяжністю близько 30 км та дорожнє покриття 19 мостів у 29 населених пунктах (проїзд до населених пунктів забезпечено).
Жертв та постраждалих внаслідок негоди немає.
"Станом на 17:00 21 червня роботи з відкачування води з криниць та підвалів завершено, підрозділами ДСНС за добу відкачано 2 тис. 560 кубічних метрів води (з початку робіт - 3 тис. 720 тис. кубічних метрів води)", - додали у прес-службі.
Комісійні обстеження для встановлення наслідків негоди та завданих збитків тривають.
Селяни досі розчищають замулені оселі і скаржаться, що лишилися без запасів харчів, речей та меблів.