Погода на тиждень / фото УНІАН

Погода в Україні в найближчі 7 днів буде нестабільною. Перші кілька днів очікуються холодними і переважно сухими, а потім нагрянуть дощі і мокрий сніг, а температура підніметься майже до весняних значень. Місцями стовпчики термометрів покажуть +10°...+14°. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

У понеділок, 5 грудня, практично по всій країні, крім крайнього заходу, очікується мінусова температура, -1°...-5°. Буде переважно сухо. Опади очікуються лише в Одеській області та в Криму.

Погода в Україні 5 грудня / фото УНІАН

У вівторок, 6 грудня, температура в Україні буде практично без змін. На Закарпатті повітря прогріється до +7°. На крайньому заході і місцями на півдні вдень очікується невеликий "плюс", а на решті території вдень будуть морози до -1°...-4°.

Відео дня
Погода в Україні 6 грудня / фото УНІАН

З середи, 7 грудня, погода в Україні почне змінюватися. Деякі західні, північні, центральні і південні області накриють опади у вигляді снігу і дощів. Разом з опадами прийде і потепління. Так, на півдні місцями повітря прогріється до +3°...+7°. На заході буде +1°...+4°. У центрі і на півночі України очікується від -4° до 0°, а на сході буде найхолодніше, -3°...-4°.

Погода в Україні 7 грудня / фото УНІАН

У четвер, 8 грудня, в Україні стане ще тепліше. Практично по всій країні вдень буде "плюс". На півдні стовпчики термометрів покажуть +3°...+10°. У районі Кропивницького, Івано-Франківська та Чернівців буде +4°...+5°, а в більшості областей очікується до +2°.

Опади покинуть західні і більшість північних областей. Дощі, місцями - з мокрим снігом, очікуються у центральних та деяких південних областях, а також у Сумській та Харківській.

Погода в Україні 8 грудня / фото УНІАН

Перед вихідними, 9 грудня, опади накриють більшість областей України. На півдні температура підніметься до +10°...+11°. Найхолодніше буде на півночі та сході, +1°...+3°, а на решті території стовпчики термометрів покажуть +2°...+7°.

Погода в Україні 9 грудня / фото УНІАН

На вихідних, 10 і 11 грудня, в Україні збережеться тепла, похмура і дощова погода. На півдні температура підійматиметься до +11°...+14°. На решті території очікується від +3° до +8°. 

Погода в Укаїні 10 грудня / фото УНІАН
Погода в Україні 11 грудня / фото УНІАН

Народний прогноз на тиждень

5 грудня - Прокопа. У цей день заглядали в пташині гнізда: якщо в них багато пуху, сухої трави і соломи - до холодної зими.

6 грудня - Митрофана. Якщо на Митрофана мрячить сніг і північний вітер, то 6 червня буде вітер з півночі і дощ.

7 грудня - Катерини. Ясна погода - до холодної зими.

8 грудня - святого Климентія, Папи Римського. Якщо півні рано заспівали в цей день - скоро буде відлига.

9 грудня - Юрій Холодний. Якщо до цього дня випаде багато снігу, то на 6 травня буде трава.

10 грудня - день Преподобного Романа. Мисливці кажуть, що до 10 грудня лосі скидають старі роги.

11 грудня вшановується пам'ять трьох святих - Василя, Стефана, Григорія. Якщо сухо і холодно в цей день - літо буде спекотним, а якщо день теплий - то літо буде холодним.

Вас також можуть зацікавити новини: