Сьогодні в багатьох областях України пройдуть дощі / фото pixabay.com

Сьогодні, 27 листопада, в Україні помітно потеплішає. Місцями температура підніметься до +10°...+14°. Однак разом з потеплінням прийдуть і дощі, місцями - зливи. Опади очікуються практично по всьому Лівобережжю.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

У західних областях сьогодні буде від +6° до +10°. Невеликі дощі можливі у Львівській області. На решті території очікується суха погода, невелика хмарність.

На Півночі сьогодні така ж температура, +6°...+10°. Найхолодніше буде в Сумській області. Суха погода очікується лише в Житомирській, а в Київській, Чернігівській та Сумській - дощі, місцями - зливи.

Читайте такожВ Україну мчить потепління з дощами: де на вихідних литиме (карта)

У Центрі сьогодні повітря прогріється до +8°...+12°. Практично повсюдно пройдуть дощі, місцями - сильні. Суха погода очікується лише у Вінницькій області.

Найхолодніше сьогодні буде на Сході. Тут стовпчики термометрів максимально покажуть лише +5°. У Донецькій і Луганській областях очікуються невеликі дощі, а в Харківській - сильніші.

На Півдні - традиційно найтепліше. Тут повітря прогріється до +11°...+14°. Невеликі дощі можуть покапати в Запорізькій області. На решті території - невелика хмарність.

Погода в Україні 27 листопада / фото УНІАН

Нагадаємо, за прогнозом Укргідрометцентру, грудень цього року буде близький до кліматичної норми.

Вас також можуть зацікавити інші новини погоди: