этот материал доступен на русском

Турчинов хоче прибрати із законів слово "гендер" заради "збереження країни"

17:13, 01 березня 2019
Політика
801 0
Турчинов вважає, що треба прибрати ідеологеми / фото УНІАН

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що з українського законодавства треба прибрати термін "гендер", повернутися до терміну "чоловіча і жіноча стать" та розвивати "повноцінну сім'ю", щоб захистити Україну від руйнування і морального занепаду.  

Про це він заявив на засіданні IV Всеукраїнського Форуму Сім'ї, передає "Українська правда".

"Як можна зберегти нашу країну, наш народ від руйнування, деморалізації, аморального розпаду? Для цього є тільки один історичний досвід – будувати країну на вічних євангельських цінностях. Тільки цей шлях єдино можливий для величі і процвітання", - сказав Турчинов.

За його словами, в основі цього фундаменту повинна бути віра, відповідальність і сім'я.

"Сім’я – це благословенне єднання чоловіка і жінки для продовження життя і існування людства. Ця позиція чітко прописана в Конституції нашої країни. Тому намагання підмінити в українському законодавстві, нормативно-правових актах дві споконвічно людські статі сотнею вигаданих гендерів протирічить нашій Конституції, християнській моралі і є наступом на традиційні для нашої країни цінності", - сказав Турчинов. 

Читайте такожПравозахисники звернулися до Гройсмана через статтю Турчинова про ЛГБТ

"Міцна повноцінна сім'я, що здатна народити дітей, – сьогодні стає одним з найважливіших факторів національної безпеки, від якого залежить виживання та  майбутнє нашої країни", - додав секретар РНБО.

За його словами, сьогодні "прикриваючись захистом прав людини, суспільству нав’язують ідеологічний антихристиянський штамп".

"Ми повинні прибрати ідеологеми з наших законів, відновивши використання терміну "стать" замість нав’язаного нам штучного терміну "гендер"", - наголосив Турчинов.

"Розвиток і захист інституту сім’ї повинні стати пріоритетом державної політики. Переконаний, що всі ці завдання ми здатні разом реалізувати, зберігаючи стратегічний пріоритет – європейську та євроатлантичну інтеграцію. Більше того – допомагаючи країнам ЄС зберегти християнський фундамент, що свого часу став основою їх розвитку і безпеки", - підсумував Турчинов.

Раніше Турчинов прирівняв загрозу розвитку агресивної аморальності в українському суспільстві до загрози, пов'язаної зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter