Яценюк виступив на Київському безпековому форумі / фото nfront.org.ua

Лідер партії “Народний фронт”, засновник фонду “Відкрий Україну” Арсеній Яценюк виступив на закритті 12-го Київського безпекового форуму 12 квітня.

“Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Маємо переконати людей, що важливі цінності й принципи - а не просто розвага. І ми переможемо в цій боротьбі”, - сказав Яценюк.

Він наголосив, що політичний істеблішмент - і не тільки в Україні, а й у всьому світі “опинився у зовсім іншому світі, стикнувся із новими викликами, іншими підходами до політики”.

Світовому політикуму, наголосив лідер “Народного фронту”, необхідно знайти “шляхи, як достукатися до кожного жителя” - як в  Україні, так і в США, Британії.

“Історія повторюється. І зараз у нас є сили уникнути драми, адже ми практично на межі. Щонайменше - на межі кризи. Якщо це криза, то я можу з цим погодитися як антикризовий менеджер. Криза принаймні дає можливості. Але якщо це драма - давайте зробимо все, щоб уникнути її”, - сказав він.

Читайте такожУкраїна не зійде зі шляху інтеграції в ЄС та НАТО - Яценюк

Він також наголосив, що “залишається оптимістом” щодо майбутнього нашої країни.

“Нині ми постали перед викликами, чи кризою, чи опціями, чи можливостями. І ми маємо відповісти на них. Заради України і процвітаючого майбутнього кожного українця”, - зазначив Яценюк.

"Ми ніколи не зійдемо зі свого шляху. Ми маємо йти своїм шляхом. Маємо переконати людей, що важливі цінності й принципи, а не просто розвага. Це важливі речі, які стосуються життя кожного”, - наголосив він.

“Ми переможемо в цій боротьбі. Ми маємо йти своїм шляхом, а наш шлях - демократичний, ефективний, професійний і прозахідний”, - додав Яценюк.

Цьогорічний Київський Безпековий Форум, що проходив 11-12 квітня, зібрав рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них - високі представники української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

Київський безпековий форум заснований фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" у 2007 році. Відтоді форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram