Зустріч в «нормандському форматі» планується на вищому рівні / eurointegration.com.ua

Зовнішньополітичні радники лідерів країн України, Німеччини, Франції та РФ проведуть зустріч 2 вересня в Берліні для організації саміту в «нормандському форматі». 

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Офісу глави Української держави. 

Читайте такожБолтон назвав основну умову результативності саміту у "нормандському форматі"

«В понеділок, 2 вересня, в Берліні відбудеться зустріч дипломатичних радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо організації саміту в «нормандському форматі», - повідомили в прес-службі.

Від української сторони у зустрічі візьмуть участь новопризначений міністр закордонних справ Вадим Пристайко та помічник президента України Андрій Єрмак. 

Як повідомляв УНІАН, у декларації лідерів G7 за результатами саміту «Групи семи», який відбувся 24-26 серпня у м. Біарріц (Французька Республіка), йдеться про те, що президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель найближчими тижнями організують саміт у «нормандському форматі» (Україна, Росія, ФРН, Франція).

25 серпня Меркель заявила, що Німеччина і Франція працюють над організацією саміту «нормандської четвірки» найближчим часом у Парижі.

29 серпня Меркель і президент РФ Володимир Путін під час телефонної розмови домовилися продовжити підготовку до саміту в «нормандському форматі».