REUTERS

Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський і міністр закордонних справ України Вадим Пристайко навіть не знали про затримку військової допомоги США.

Читайте такожСкандальна зустріч лобіста Трампа з Єрмаком: з'явилося ексклюзивне відео

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

За словами Трампа, Україна отримала гроші «без будь-яких умов», а на Зеленського та Пристайка ніякого тиску не чинилося.

«Республіканці й інші мають пам'ятати, що український президент і міністр закордонних справ сказали, що на них не було тиску. Крім того, вони навіть не знали, що гроші не були виплачені, і отримали гроші без будь-яких умов. Але чому Німеччина, Франція (Європа) не платять?» - написав Трамп.

Нагадаємо, у вересні в США почалося розслідування про можливість імпічменту Трампа у зв’язку з висловленими на адресу Трампа звинуваченнями в тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену.

Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Трамп називає розслідування «полюванням на відьом», вказуючи на розшифровку його другої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.