Денис Шмигаль / REUTERS

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до голів облдержадміністацій та міст із закликом долучати бізнес до закупівлі необхідної медичної бази.

Про це Шмигаль заявив під час під час наради у президента України з регіональними менеджерами щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції Covid-19, повідомляє прес-служба глави держави.

Прем’єр зауважив, що найбільші бюджети в регіонах для боротьби із загрозою Covid-19 є там, де поєднали надходження з обласного та місцевого бюджетів, а також залучили великий бізнес.

«Ми, уряд, працюємо 24/7. Щодня у нас відбуваються зустрічі, такі як з представниками G7, китайського уряду, МВФ тощо. Наші міжнародні та європейські партнери підтримують нас. У деяких ситуаціях ми реагуємо на виклики швидше, ніж інші», – сказав Шмигаль.

Читайте такожСамоізоляція та подолання паніки: Зеленський закликав регіони об’єднатися у боротьбі з вірусом

За його словами, проводиться моніторинг захворюваності та потреб державних закладів на основі інформації з місцевих лікарень.

«Він допоможе справедливо розподіляти ресурси, грамотно прогнозувати та робити замовлення у майбутньому», - зауважив прем’єр.

Він також закликав не допустити корупційних дій і зловживань при закупівлі засобів, необхідних для протидії поширенню коронавірусу, і зазначив, що планується створення Стабілізаційного фонду для боротьби з цією інфекцією та її наслідками в Україні.

Читайте також:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram