Світовий банк зробив комплімент Тимошенко

13:07, 22 квітня 2008
Політика
3540 0

Оконджо-Івела зустрілася з прем`єром і міністром фінансів

Управляючий директор Світового банку Нгозі ОКОНДЖО-ІВЕЛА сьогодні в ході зустрічі з прем`єр-міністром України Юлією ТИМОШЕНКО позитивно оцінила роботу українського уряду.

Як передає кореспондент УНІАН, вона привітала прем`єр-міністра з успішною роботою й побажала успіхів у подальшій діяльності.

Н.ОКОНДЖО-ІВЕЛА зазначила, що в Україні належним чином проводиться фіскальна політика й регулюється ситуація по макропоказниках.

Коментуючи свою сьогоднішню зустріч із міністром фінансів України Віктором ПИНЗЕНИКОМ, вона зазначила, що непоганим результатом може стати дефіцит бюджету 2008 року на рівні півтора відсотка, хоча й два відсотка, на її думку, теж був би непоганий варіант.

У свою чергу, Ю.ТИМОШЕНКО підкреслила, що уряд працює 3,5 місяці й докладає максимум зусиль для боротьби з інфляцією, що дісталася в спадок від колишнього уряду, й намагається тримати макропоказники на «гідному рівні».

Як повідомляв УНІАН, головною метою візиту Н.ОКОНДЖО-ІВЕЛА є ознайомлення з досягненнями України в останні роки й обговорення подальшого розширення співробітництва між Світовим банком і Україною.

 

[ назад ]

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter