Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Порошенко розглянув петицію щодо кандидатури Дарта Вейдера на посаду прем'єр-міністра

Порошенко нагадав українцям, що відповідно до Конституції прем'єр-міністр призначається Верховною Радою за поданням президента.

Порошенко відповів на петицію щодо призначення Темного лорда прем'єром / Фото УНІАН
Порошенко відповів на петицію щодо призначення Темного лорда прем'єром / Фото УНІАН

На сайті глави держави повідомляється, що Петро Порошенко розглянув розміщену на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва президента України електронну петицію "Дарта Вейдера – в прем'єр-міністри України", яку підписали понад 25 тисяч громадян.

В Одесі поліція затримала Чубакку із "Зоряних воєн" (фото)

"Звертаю увагу, що питання призначення Прем'єр-міністра України врегульовано Конституцією України та Законом України "Про Кабінет Міністрів України". Відповідно до Конституції України Прем'єр-міністр України призначається Верховною Радою України за поданням Президента України (пункт 12 частини першої статті 85, частина друга статті 114)", - нагадав Порошенко.

Також він підкреслив, що внесенню Президентом України такого подання має передувати відповідна пропозиція коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої згідно із Конституцією України (частина восьма статті 83, пункт 9 частини першої статті 106).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку