П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Журнал Penthouse припинить виходити в паперовій версії

Видавець чоловічого журналу Penthouse відмовиться від друкованої версії видання, в подальшому журнал буде виходити тільки в онлайні.

Penthouse / sandiegouniontribune.com
Чоловічий журнал припинять видавати в паперовій версії / sandiegouniontribune.com

Точну дату виходу останнього паперового номера Penthouse поки не обрано, передає "Лента.ру".

Компанія FriendFinder Networks, що володіє виданням, заявила, що його переосмислили у відповідності з оптимальним способом споживання медіаконтенту в сучасному світі. Зміст журналу при цьому не зміниться.

Офіс редакції в Нью-Йорку буде закрито, а співробітники переведені в новий офіс в Лос-Анджелесі, де розташована штаб-квартира FriendFinder Networks.

В Україну йдуть чотири еротичні канали, включаючи "Русскую ночь" - ЗМІ

Журнал Penthouse був заснований в 1965 році у Великобританії, а в 1969 з'явився в США. Видання, що друкувалося в розпал сексуальної революції, позиціонувалося як «журнал про секс, політику і протест». У період з 1998 по 2005 рік журнал змінив формат і замість еротичних знімків став публікувати матеріали порнографічного характеру. У вересні 2013 року FriendFinder Networks заявила про банкрутство. У грудні того ж року суд схвалив план компанії з реорганізації.

На піку популярності тираж Penthouse перевищував 5 мільйонів екземплярів в місяць. У 2012 році він скоротився до 109,8 тисячі в місяць.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку