Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Реалізація права на справедливий суд у Херсоні може бути заблокована на три місяці - ЗМІ

Нагадаємо, Указом Президента від 19.01.2016 №15 у місті Херсон ліквідовано три районні суди.

Суд / Фото УНІАН
З моменту ліквідації райсудів, їх судді фактично втрачають повноваження ухвалювати будь-які рішення / Фото УНІАН

Зважаючи на попередній досвід у питанні ліквідації та утворення судів, можна прогнозувати, що у Херсоні реалізацію права громадян на справедливий суд буде заблоковано орієнтовно на три місяці, пише Закон і Бізнес.

Нагадаємо, Указом Президента від 19.01.2016 №15 у місті Херсон ліквідовано три районні суди: Дніпровський, Комсомольський та Суворовський, а також утворено Херсонський міський суд. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

КС повідомив, коли оголосить рішення щодо змін до Конституції в частині правосуддя

Варто зауважити, що з одного боку, з моменту ліквідації райсудів, їх судді фактично втрачають повноваження ухвалювати будь-які рішення, відправляти правосуддя. З іншого боку, відправленню правосуддя новоутвореним судом передують звичайні у таких випадках реєстраційні процедури юридичної особи, а також процес переведення суддів чи набір нових служителів Феміди.

Ці процедури, як свідчить практика, можуть затягнутися на місяці. Так, у 2012 році від моменту ліквідації Замостянського, Ленінського та Староміського райсудів Вінниці (Указ від 05.07.2012) до початку роботи новоутвореного Вінницького міського суду (15 жовтня) пройшло більш як три місяці.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку