Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

Головою політради партії УКРОП стане народний депутат Тарас Батенко

Політрада партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» обрала своїм головою народного депутата Тараса Батенка. 

УКРОП
Головою політради партії КРІП стане народний депутат Тарас Батенко / КРІП

Відповідне рішення було ухвалене 13 травня в Києві. За нього проголосували 23 із 31 члена політичної ради УКРОПу. Обрання Тараса Батенка підтримав і Геннадій Корбан, який перебував на Skype-зв'язку. 

ЦВК визнала Білозір народним депутатом від БПП замість Луценка

Питання про переобрання голови політради було внесене на розгляд Денисом Борисенком, який тимчасово виконував ці функції з січня 2016 року. 

Рішення про обрання Тараса Батенка набуде чинності після проведення 8-го з'їзду політичної партії УКРОП, який, за рішенням політради, відбудеться 19 травня в Києві. На ньому будуть висунуті кандидати від партії для участі в проміжних виборах до Верховної Ради України. 

Геннадій Корбан повернувся додому

Довідка: Тарас Батенко народився 20 червня 1974 року в м. Львові. Народний депутат України VIII скликання. Кандидат політичних наук. Член наукового товариства ім. Т. Шевченка. Автор низки книг, присвячених національно-визвольним змаганням України XIX-ХХ ст., відродженню Галичини та національної Церкви, політв'язням Богдану та Михайлу Гориням, Івану Гелю. Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка (історичний факультет, кафедра політології). Є автором політичного портрету Володимира Путіна з гострою критикою авторитарного режиму в Росії. З повною біографією політика можна ознайомитися тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку