Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко обговорив із заступником Генсека ООН відновлення Донбасу

Президент України Петро Порошенко обговорив із заступником Генерального секретаря ООН, виконавчого директора Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) Грете Фаремо питання соціально-економічного та гуманітарного відновлення Донбасу.

president.gov.ua
Порошенко і заступник генсека ООН обговорили питання відновлення Донбасу / president.gov.ua

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, на зустрічі йшлося про перспективи розширення допомоги з боку організацій системи ООН у питанні надання допомоги на швидке відновлення об’єктів життєво необхідної інфраструктури на Донбасі та забезпечення розвитку постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей.

Окрему увагу було приділено нагальним гуманітарним потребам внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Порошенко: Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу

Порошенко наголосив на важливості отримання доступу України до інноваційних джерел фінансування – через взаємодію з інституційними донорами, благодійними організаціями, міжнародними бізнес асоціаціями – для здійснення соціально-економічних, екологічних та гуманітарних проектів на Донбасі.

Йшлося, зокрема, про спеціальні проекти щодо розмінування території, програми створення нових робочих місць для мешканців Донбасу та розвитку освітніх можливостей для дітей, які б включали відновлення та модернізацію учбових закладів.

Було досягнуто домовленість про опрацювання питання заснування нового офісу ЮНОПС, який би забезпечив координацію проектів та програм, що реалізуються ООН на території України, а також мобілізацію та раціональне використання міжнародної фінансової допомоги, додали в прес-службі.

Також заступник Генерального секретаря ООН привітала Україну з «блискучою та заслуженою перемогою» Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення» у Швеції.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку