Порошенко звільнив ще одного суддю за порушення ним присяги

13:25, 25 вересня 2016
2902 2

Суддя Голосіївського районного суду Києва Фролов звільнений згідно з пунктом 5 частини 5 статті 126 Конституції України.

president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко звільнив Максима Фролова з посади судді Голосіївського районного суду Києва у зв'язку з порушенням ним присяги судді.

Текст відповідного указу №409/2016 оприлюднено най сайті глави держави.

Як зазначається у документі, Фролова звільнено відповідно до пункту 5 частини п'ятої статті 126 Конституції України.

Як повідомляв УНІАН, також президент підписав укази про звільнення Світлани Гайдук та Наталії Гриньковської з посад суддів Шевченківського районного суду Києва у зв'язку з порушенням ними присяги судді під час Революції Гідності.

Довідка УНІАН. У березні 2016 року прес-служба Вищої ради юстиції поінформувала, що ВРЮ внесе подання про звільнення Фролова з посади судді Голосіївського райсуду Києва за порушення присяги через ухвалення незаконних рішень під час Євромайдану.

У прес-службі повідомили, що Фролов порушив присягу під час розгляду адміністративної справи про вчинення громадянином Л. адмінправопорушення, яке полягало у тому, що 29 грудня 2013 року Л., рухаючись у напрямку міста Вишгород на автомобілі у колоні «Автомайдану», не зупинився на вимогу інспектора ДАІ. 

Під час перевірки було констатовано, що суддя не взяв до уваги покази Л. та свідків про те, що у вказаний день він не керував авто, що йому належить, і перебував за межами столиці, що ставило під сумнів факт вчинення правопорушення. 

Водночас Фролов надав перевагу протоколу про адмінправопорушення та рапорту працівника ДАІ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter