Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Недосконалість української судової системи: У Мін’юсті пояснили велику кількість справ проти України в ЄСПЛ

У відомтсві вважають, що лише після реформи судової системи українці зможуть домогтися справедливих рішень у вітчизняних судах.

фото: УНІАН
Велика кількість справ проти України в ЄСПЛ зумовлена недосконалої вітчизняною судовою системою / фото: УНІАН

У Міністерстві юстиції заявили, що велика кількість справ проти України в Європейському суді з прав людини зумовлена недосконалої вітчизняною судовою системою.

Про це заявив заступник міністра юстиції Гія Гецадзе, передає прес-служба відомства.

Син Мустафи Джемілєва буде звільнений 25 листопада – Фейгін

«Лише реформувавши судову систему в Україні, ми зможемо домогтися того, що справедливі рішення будуть виноситися нашими судами, а українцям не доведеться шукати правди в міжнародних судових інстанціях», - сказав заступник міністра.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України до кінця 2016 року планує подати позов до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) на Росію щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу.

"Ми зараз готуємо окремий позов, який стосується саме заборони Меджлісу. Російська Федерація відповідач як держава. Ми подаємо проти держави, ми подаємо як Україна проти Росії. Відповідно, далі всі правоохоронні органи нам уже дають інформацію про те, хто безпосередньо задіяний. Коли буде акумульована вся ця інформація, ми подамо", - сказала в кінці жовтня перший заступник міністра юстиції України Наталя Севостьянова.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку