Посол про візит австрійських політиків до Криму: схоже, вони виконують контракт з Росією

14:22, 21 квітня 2017
Політика
1349

Була анонсована участь п’яти австрійських учасників, зазначив Щерба.

Австрійські політики прибули до окупованого Росією Криму  / okryme.com

Посольство України Австрії звернулося з офіційною нотою до австрійського МЗС через візит кількох австрійських політиків до окупованого Криму. Про це повідомив посол Олександр Щерба, передає ЄвроПравда.

У посольстві відомо, що була анонсована участь п’яти австрійських учасників, підтвердив Щерба.

"Звертає на себе увагу, що всі п’ятеро представляють праворадикальну Австрійську партію свободи (АПС). Схоже, АПС, яка у січні уклала п’ятирічний контракт про співпрацю з путінською партією "Єдина Росія", починає реалізовувати цей контракт", - наголосив посол.

Читайте такожМЗС України відреагувало на проведення окупантами в Криму "економічного форуму"

За його словами, посольство наперед зв’язалося з тими політиками, хто був заявлений серед можливих учасників події, і повідомило про відповідальність за порушення українського законодавства.

"Ми відслідковуємо, хто насправді прийняв запрошення окупантів. Усі вони ознайомлені з наслідками такого рішення (крім тих, хто вже бував в окупованому Криму і тому не має чого втрачати ні в плані зіпсованої репутації, ні в плані наслідків з точки зору українського законодавства)", - заявив посол.

Щерба також додав, що 14 квітня, "щойно став відомий попередній склад учасників від Австрії", посольство звернулося з цього приводу з нотою до МЗС Австрії.

Раніше ЗМІ повідомили, що до окупованого Криму для участі в так званому "Ялтинському міжнародному економічному форумі" приїхали політики з кількох європейських держав.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter