Саакашвілі у Вільнюсі: литовське громадянство не потрібно, я повинен повернути українське

14:27, 08 серпня 2017
Політика
507 0

Саакашвілі прибув з коротким візитом у Вільнюс, де заявив, що повинен повернути українське громадянство.

Міхеіл Саакашвілі Михеил Саакашвили / фото УНИАН

Колишній голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі прибув з коротким візитом у Вільнюс, передає ua.delfi.lt. У столиці Литви Саакашвілі взяв участь у акції протесту, яка відбулася біля будівлі посольства Російської Федерації, у зв'язку з російською окупацією земель Грузії в 2008 році.

Читайте такожЛитва закликала Україну дати Саакашвілі можливість захиститися в судіУ Вільнюсі Саакашвілі заявив, що він не претендує на одержання литовського громадянства, хоча і вдячний за таку пропозицію деяких політиків Литви. "Дуже вдячний за таку чудову пропозицію", - сказав колишній грузинський президент, додавши, що повинен повернути громадянство України.

"Ні, я повинен повернути українське громадянство, воно було відібране нелегально. Багато українці обурені і відчули б себе покинутими, якщо я за них не буду боротися", - сказав Саакашвілі, відповідаючи на питання, чи буде він добиватися литовського громадянства.

Він зазначив, що в даний час може подорожувати, оскільки у нього є український паспорт, і пообіцяв захищати свої права на українське громадянство в судах цієї країни.

У другій половині дня вівторка Саакашвілі має намір відбути з Вільнюса.

Як повідомляв УНІАН, розглянути можливість надання Саакашвілі литовського громадянства, після того, як він був позбавлений українського громадянства Петром Порошенком,запропонував євродепутат від Литви Пятрас Ауштрявічюс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter